wtorek, 14 lipca 2009

Spotkanie forum !!!

Kto wiedział ten był. Tuż po 20 dzięki uprzejmości menagamentu zespołu oraz organizatorów festiwalu, ok 25 osobowa grupa złożona głównie z członków www.brmc.fora.pl została wpuszczona na backstage gdzie doszło do całkiem zaskakującego i miłego w skutkach spotkania z zespołem.

Po wręczeniu polskiej flagi z napisem "BRMC Spreads Love in Poland" (z dodatkowymi podpisami wszystkich obecnych), udało nam się namówić zespół na krótki akustyczny set podczas którego muzycy zagrali "Mercy" oraz "Complicated Situation". Pogadaliśmy, przybiliśmy piąchy i wróciliśmy pod scenę. 

Zespół niewiele zdradził na temat pracy nad nową płytą. Na pytanie czy będzie nawiązywać do "The Effects of 333" Peter uśmiechnął się i powiedział, że wydali ją tylko dla żartu. Nowy materiał będzie mieszanką stylów znanych z poprzednich płyt, a jego premiera planowana jest na 2010 rok. Wcześniej ukaże się zapowiadane DVD (październik). Robert Been zapytany dlaczego zdecydowali się przyjechać do Polski, odpowiedział, że chcieli żeby to było "sweet and little" i zaraz dodał "and you guys are sweet". Przypominamy, że koncert w Gdańsku nie był częścią żadnej większej trasy.

"Mercy"

"Complicated Situation"

zdjęcia by: Nutmeg&Mike

2 komentarze:

  1. Wow, super, dzięki wielkie, na to czekaliśmy :D I jakie ładne zdjęcia ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oł je:) Dzięi raz jeszcze za organizacje tego spotkania

    OdpowiedzUsuń