sobota, 4 lipca 2009

Spotkanie przedfestiwalowe

Info:

Black Rebel Motorcycle Club, Afromental i Golden Life spotkają się z fanami  
 
Black Rebel Motorcycle Club, jeden z najbardziej cenionych zespołów rockowych ostatnich lat, po raz pierwszy przyjedzie w tym roku do Polski. W przeddzień swojego występu na Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, zespół spotka się z fanami. Tzw meet and greet odbędzie się w piątek 10 lipca o g. 15.30 w Salonie Prasowym Kolportera w Centrum Manhattan (Gdańsk Wrzeszcz). A już 11 lipca zespół zagra swój jedyny polski koncert. BRMC spędzą nad polskim morzem w sumie 3 dni. Ten czas wykorzystają na poznanie Gdańska, a przede wszystkim na próby, by cały występ dopracowany był w każdym szczególe. To tylko dowód na to, jak bardzo poważnie traktują polskich (i nie tylko) Fanów.
 
Ale to wcale nie koniec atrakcji. Z Fanami spotkają się również polskie zespoły Afromental i Golden Life. Oba zespoły, podobnie jak BRMC, zagrają podczas sobotniego koncertu na Placu Zebrań Ludowych (11 lipca). 
 
Spotkanie z Golden Life odbędzie się o g. 15.00, a z Afromental o g. 16.00. Wszystkie spotkania odbędą się w Salonie Prasowym Kolporter w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu. 
 
W trakcie piątkowych i sobotnich spotkań będzie szansa na wymianę uprzejmości, zrobienie pamiątkowej fotografii (fani proszeni są o zabranie aparatów!) oraz zdobycia upragnionego autografu. 
 
Spotkania z Fanów z gwiazdami Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2009:
 
Piątek 10 lipca g. 15.30 Black Rebel Motorcycle Club 
Sobota 11 lipca g. 15.00 Golden Life
Sobota 11 lipca g. 16.00 Afromental
 
Miejsce: Salon Prasowy KOLPORTER w Centrum Handlowym Manhattan (Gdańsk-Wrzeszcz)

Biorąc pod uwagę, że większość fanów z całej Polski zjawi się w Gdańsku dopiero w sobotę, dziwi decyzja organizatora o urządzeniu spotkania 10 lipca. Jest szansa, że zespół wystąpi z akustycznym setem, więc kto może niech się zjawia.4 komentarze:

 1. Czy faktycznie jest szansa na akustyczny set?

  OdpowiedzUsuń
 2. ten akustyczny set to jak do tej pory wymysł polskich fanów... ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazwyczaj grywają akustyczne sety tam gdzie spotykają się z fanami, niezależnie od miejsca czy to sklep czy ulica więc szansa jest spora:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I co, i co, ktoś coś widział, ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń